Czy ktoś też lubi zadbać o bhp? - bezpieczeństwo

usługi bhp białystok

Jako światowy lider w zakresie doradztwa

Jako światowy lider w zakresie doradztwa, inżynierii i szkoleń w zakresie bezpieczeństwa i zdrowia, mamy doświadczenie i wiedzę, aby zapewnić światowej klasy rozwiązania dla Twojej firmy.

Wiemy, że nie chodz

Czy ktoś też lubi zadbać o bhp? - bezpieczeństwo usługi bhp białystok
i tylko o wdrożenie programu czy polityki, ale o zmianę kultury na dobre. Dlatego koncentrujemy się na opracowywaniu zrównoważonych ulepszeń, które przyniosą długofalowe korzyści. Doświadczenie nauczyło nas, że transformację kulturową najlepiej ułatwiają agenci zmiany pierwszej linii, którzy już przyswoili przesłanie.

Jako nasz klient zyskasz:

- Rozwiązania szyte na miarę

- Wsparcie na miejscu

- Zespół reagowania kryzysowego 24/7

- Szkolenia zespołowe, coaching indywidualny i kursy budowania kompetencji

Klienci mogą wybierać spośród różnych pakietów

Outsourcing BHP może być rozwiązaniem spełniającym wymagania Twojej firmy w zakresie BHP.

Outsourcing BHP to opłacalne i oszczędzające czas rozwiązanie dla firm, które nie mają wystarczającej ilości czasu lub zasobów, aby zarządzać zgodnością z BHP.

Rozpoczęta jako firma 3-osobowa w 2004 roku, firma zatrudnia obecnie ponad 50 pracowników i posiada własne centrum szkoleniowe.

Oferujemy usługi BHP dla firm każdej wielkości i współpracujemy z wieloma klientami, w tym budownictwem, edukacją, handlem, służbą zdrowia, obronnością i wieloma innymi. Klienci mogą wybierać spośród różnych pakietów usług outsourcingowych BHP lub jednorazowych.

Mamy wielu doświadczonych trenerów, którzy prowadzą zorganizowane szkolenia BHP dla pracowników, a także dostosowane do Twoich potrzeb szkolenia z zakresu zarządzania wysokim ryzykiem dla Twojego personelu.